WAY 5100.5Y.KO Mass Comparator
Radwag Balances and Scales
Selected language English
WAY 5100.5Y.KO Mass Comparator
This image is for reference only.
WAY 5100.5Y.KO Mass Comparator
Product code: WL-406-0045
Change the model (8)
done
Max: 5.1kgd: 1mg
 ø100mm
expand_more
Max: 1.02kgd: 0,01mg
 ø60mm
Max: 1.2kgd: 0,1mg
 ø80mm
Max: 2.3kgd: 0,1mg
 ø70mm
Max: 5.05kgd: 0,1mg
 ø90mm
Max: 110gd: 0,001mg
 ø30mm
Max: 210gd: 0,001mg
 ø40mm
Max: 520gd: 0,01mg
 ø50mm