AK-4.1001.5Y Automatic Mass Comparators
Radwag Balances and Scales
Selected language English
This image is for reference only.
Product code: WL-413-0017
Change the model (7)
done
Max: 1.02kgd: 0,001mg
 ø50mm
expand_more
Max: 1.02kgd: 0,005mg
 ø50mm
Max: 2.05kgd: 0,01mg
 ø75mm
Max: 5.05kgd: 0,01mg
 ø75mm
Max: 10.1kgd: 0,01mg
 ø100mm
Max: 110gd: 0,001mg
 ø24mm
Max: 110gd: 0,1µg
 ø24mm