H315.4.300.H7/Z Paslanmaz Çelik Yer Kantarı, Zemin İçi
Radwag Terazileri İleri Tartım Teknolojileri
Selected language Türkiye
This image is for reference only.
Ürün kodu: WP-233-0005
close
Modelleri seç:
Select all
Bakış
İndirme
Genel Açıklama
H315.4 H/Z
  • Kantar şebekeden beslenir ve RS232 ara birimi standart olarak verilir.
  • Kantarın, ilave ücret karşılığı çift kademeli versiyonu mevcuttur.
Teknik Veriler
Maksimum yük [Max]
300
kg
Minimum yük [Min]
2
kg
Okuma içinğruluğu [d]
100
g
Yasallaştırma birimi [e]
100
g
Dara aralığı
-300
Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet
OIML sınıfı
III
Display
4,3” LCD (aydınlatma ile)
Kablo uzunluğu
3
m
Tartım kefesi boyutları
1000×1000
mm
Tartım platformunun yüksekliği
88
mm
Ambalaj boyutları G x D x Y
1200×1200×530
Göstergeli ve çerçeveli terazi kütlesi
105
IP Sınıfı
IP 66 / 69 konstrüksiyon, IP 66 / 67 / 69 terminal
Haberleşme arayüzü
RS232, USB
Opsiyonel arayüzler
RS232 veya RS485 veya 4IN/4OUT veya Ethernet veya analog çıkış 4-20 mA
Güç kaynağı
100 – 240 V AC 50/60 Hz
Opsiyonel güç kaynağı
dahili batarya
Batarya ile çalışma süresi
max 7h
Çalıştırma sıcaklığı
°C
Atmosferik nem
10% – 85% RH yoğunlaşma yok
2 yıl garanti
Doğrulama Additional fee
for verification
CE
Videolar
Complete Solutions for Mass Measurement in Pharma Industry
Fonksiyonlar
Plus/Minus Control
Plus/Minus Control
Percent Weighing
Percent Weighing
Totalizing
Totalizing
Parts counting
Parts counting
Internal battery
Internal battery
Internal and rechargeable battery of SLA 6 V type (sealed lead acid) enables device operation without connecting the device to the mains (9h operation). The weighing instrument controls battery status and displays a respective pictogram on the screen.