HRP 1000.5Y.KB Kütle komparatör
Radwag Terazileri İleri Tartım Teknolojileri
Selected language Türkiye
This image is for reference only.
Ürün kodu: WL-414-0030
Modeli değiştirin (2)
done
Max: 1050kgd: 5g
 1000×800mm
expand_more
Max: 2100kgd: 10g
 1250×1000mm
Maksimum yük [Max]: 1050 kg
Okuma doğruluğu [d]: 5 g
close
Modelleri seç:
HRP 2000.5Y.KB Kütle komparatör
Select all
Bakış
İndirme
Genel Açıklama
Şirketin tam kontrolü sizde
Sağlam platform artı modern terminal
HRP 5Y.KB kütle komparatörleri, bir tartım terminali ve sızdırmaz çelik bir muhafaza içinde modern bir elektromanyetik mekanizma olan bir tartım platformundan oluşur. Gelişmiş 5Y terminali 10” renkli dokunmatik ekran ve aşağıdaki iletişim arayüzleri ile donatılmıştır: 2×USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi® ve hotspot.
Terminal yazılımı şunları yapmanızı sağlar:
  • Kullanıcıyı 4 şekilde doğrulayın ve güvenli bir şekilde oturumu kapatın
  • Ortam Işığı uyarıları ve sesli komutlar aracılığıyla iletişim
  • Metin notları bırakma
ve daha fazlası.
Karşılaştırma çok şeydir ama her şey değildir
  • fiş yazıcıları
  • barkod okuyucular
  • parmak izi okuyucu
  • tartım terminalleri için tutucular
  • RFID* etiketleri
  • RAD KEY yazılımı
  • RMCS sistemi
  • THBR 2.0 sistemi
  • ek modüller (Radwag iletişim protokolü ve CFR 21 bölüm 11 uyumluluk modülü)
  • RS 232 ve RS 485 kabloları
  • terminal için koruyucu kapaklar.
* RFID ISO/IEC 14443 Tip A, 13.56 MHz
Wi-Fi® is a registered trademark of Wi-Fi Alliance®.
Teknik Veriler
M1 kalibrasyon aralığı
1000
kg
M2 kalibrasyon aralığı
kg
Maksimum yük [Max]
1050
Okuma içinğruluğu [d]
5
g
Standart tekrarlanabilirlik [Max]
6
g
Standart tekrarlanabilirlik [Maks. %5]
4
Permissible repeatability
8
Doğrusallık
±30
Eksantriklik (test edilmiş yük)
1d / 5 mm
Elektrik kompanzasyon aralığı
Kararlılık süresi
10
s
Ayarlama
dahili (otomatik)
Display
10″ grafik renkli dokunmatik
Tartım kefesi boyutları
mm
Kontrol cihazı boyutları
mm
Kendinden merkezlemeli tartı kefesiz komparatör ambalaj büyüklüğü
Net ağırlık
121
Brüt ağırlık
161
Recommended load speed
0,3 m/min
Maximum permissible load speed
0,6 m/min
Kendinden merkezlemeli tartı kefesiz tartım ünitesi boyutları
Haberleşme arayüzü
2×USB-A, USB-C, RS 232 (COM3), HDMI, Ethernet, Wi-Fi®, Hotspot
Çalıştırma sıcaklığı
°C
Çalışma sıcaklığı değişim hızı
±2 °C / 12 h
Atmosferik nem
40% – 60%
Atmosferik nem değişim hızı
±10% / 4 h