H315.60.HR5.K Paslanmaz Çelik Yük Hücreli Su Geçirmez Terazi
Radwag Terazileri İleri Tartım Teknolojileri
Selected language Türkiye
This image is for reference only.
Ürün kodu: WP-124-0098
close
Modelleri seç:
Select all
Bakış
İndirme
Genel Açıklama
Tasarım
Opsiyonel olarak terazi 110 — 120VAC 60Hz çalışma gerilimi ile beslenebilir (standart olmayan fabrika opsiyonu).
Teknik Veriler
Maksimum yük [Max]
60
kg
Minimum yük [Min]
400
g
Okuma içinğruluğu [d]
20
g
Yasallaştırma birimi [e]
20
Dara aralığı
-60
kg
Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet
OIML sınıfı
III
Display
4,3” LCD (aydınlatma ile)
Kablo uzunluğu
2,5
m
Tartım kefesi boyutları
600×600
mm
Ambalaj boyutları G x D x Y
710×710×330
mm
Net ağırlık
29,5
Brüt ağırlık
31,8
IP Sınıfı
IP 66 / 67 / 69 konstrüksiyon, IP 68 / 69 gerinim ölçer, IP 66 / 67 / 69 terminal
Konstrüksiyon
Paslanmaz çelik AISI316
Haberleşme arayüzü
RS232, USB
Opsiyonel arayüzler
RS232 veya RS485 veya 4IN/4OUT veya Ethernet veya analog çıkış 4-20 mA
Güç kaynağı
100 – 240 V AC 50/60 Hz
Opsiyonel güç kaynağı
dahili batarya
Batarya ile çalışma süresi
max 7h
Çalıştırma sıcaklığı
°C
Depolama sıcaklığı
°C
Atmosferik nem
10% – 85% RH yoğunlaşma yok
2 yıl garanti
Doğrulama Additional fee
for verification
CE
Videolar
Complete Solutions for Mass Measurement in Pharma Industry
PUE H315 – Robust Weighing Terminal For the Toughest Industrial Applications
Fonksiyonlar
Plus/Minus Control
Plus/Minus Control
Percent Weighing
Percent Weighing
Totalizing
Totalizing
Parts counting
Parts counting
Internal battery
Internal battery
Internal and rechargeable battery of SLA 6 V type (sealed lead acid) enables device operation without connecting the device to the mains (9h operation). The weighing instrument controls battery status and displays a respective pictogram on the screen.