
Yoğunluğu belirlemek için en doğru yöntem

Otomatik 2 konumlu magazin

Kendinden merkezlemeli tava

Üfleme kalkanı

Tankın üç noktasında ölçülen sıcaklık

En rahat şekilde çalışın

Otomatik komparatör AGV-2 20.5Y yoğunluk ve hacmini belirlemek kütle standartları 1-20 kg
⤢
ø220 mm samocentrująca⤢
ø60mm






| E0 kalibrasyon aralığı | 1 – 20 * kg |
| E1 kalibrasyon aralığı | 1 – 20 kg |
| Maksimum yük [Max] | 26,1 kg |
| Okuma içinğruluğu [d] | 1 mg |
| Standart tekrarlanabilirlik [Max] | 3 mg |
| Standart tekrarlanabilirlik [Maks. %5] | 2 mg |
| Permissible repeatability | 6 mg |
| Doğrusallık | ±15 mg |
| Elektrik kompanzasyon aralığı | 0 – +26,1 kg |
| Kararlılık süresi | 30 s |
| Ayarlama | harici |
| Display | 10″ grafik renkli dokunmatik |
| Tartım kefesi boyutları | ø220 mm Kendi kendini merkezleyen |
| Object diameters | 25 – 145 mm |
| Magazine | otamatik 2 konumlu |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Çalıştırma sıcaklığı | +15 – +30 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 – +50 °C |
| Çalışma sıcaklığı değişim hızı | ±0,5 °C / 12 h (±0,3 °C / 4 h) |
| Atmosferik nem | 40% – 60% |
| Atmosferik nem değişim hızı | ±5% / 12 h (3% / 4 h) |