ölçümünün bir garantisidir.
.png)
C315.4 serisi
C315.4 serisinin, ağır yüklerin rampa kullanmadan kolayca tartım platformuna yerleştirilmesini sağlayan zemin içi versiyonu da mevcuttur. Kantarın, ilave ücret karşılığı çift kademeli versiyonu mevcuttur.
C315.4.1500.C8 Yer kantarı
⤢
1200×1200mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1200mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1200mm⤢
1200×1500mm⤢
1500×1500mm⤢
1200×1500mm⤢
1500×1500mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1200mm⤢
1200×1500mm⤢
1500×1500mm⤢
1500×1500mm.png)
| Maksimum yük [Max] | 1500 kg |
| Minimum yük [Min] | 10 kg |
| Okuma içinğruluğu [d] | 0,5 kg |
| Yasallaştırma birimi [e] | 0,5 kg |
| Dara aralığı | -1500 kg |
| Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet | 100 g |
| OIML sınıfı | III |
| Display | 4,3” LCD (aydınlatma ile) |
| Kablo uzunluğu | 3 m |
| Tartım kefesi boyutları | 1200×1200 mm |
| Tartım platformunun yüksekliği | 120 ± 10 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 1300×1300×500 mm |
| Göstergeli terazi kütlesi | 110 kg |
| IP Sınıfı | IP 65 konstrüksiyon, IP 67 gerinim ölçer, IP 43 terminal |
| Haberleşme arayüzü | RS232 |
| Opsiyonel arayüzler | RS232 |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz + batarya |
| Maksimum güç tüketimi | 5 W |
| Batarya ile çalışma süresi | max 8h |
| Çalıştırma sıcaklığı | -10 – +40 °C |
| Atmosferik nem | 10% – 85% RH yoğunlaşma yok |
Additional fee