WPY 30/C2/R Çok fonksiyonlu terazi

Sadece tartım değil

Potansiyeli en iyi şekilde değerlendirin
ALIBI'ye mi ihtiyacınız var?

WPY 30/C2/R Çok fonksiyonlu terazi
⤢
400×500mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
400×500mm⤢
400×500mm⤢
500×700mm⤢
500×700mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
400×500mm⤢
400×500mm⤢
500×700mm⤢
500×700mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
300×300mm⤢
400×500mm⤢
400×500mm⤢
400×500mm⤢
500×700mm⤢
500×700mm⤢
400×500mm⤢
400×500mm⤢
400×500mm⤢
500×700mm⤢
500×700mm⤢
400×500mm⤢
400×500mm⤢
400×500mm⤢
500×700mm⤢
500×700mm⤢
400×500mm


| Maksimum yük [Max] | 30 kg |
| Minimum yük [Min] | 200 g |
| Okuma içinğruluğu [d] | 10 g |
| Yasallaştırma birimi [e] | 10 g |
| Dara aralığı | -30 kg |
| Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet | 1 g |
| Kararlılık süresi | 2 s |
| Ayarlama | harici |
| OIML sınıfı | III |
| Display | 5,7” dirençli renkli dokunmatik ekran |
| Tartım kefesi boyutları | 400×500 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 720×620×210 mm |
| Net ağırlık | 11,1 kg |
| Brüt ağırlık | 13,1 kg |
| IP Sınıfı | IP 65 konstrüksiyon, IP 43 terminal |
| Haberleşme arayüzü | 2×RS232, 2×USB-A, Ethernet, 4 IN / 4 OUT (dijital), Wi-Fi® |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Çalıştırma sıcaklığı | -10 – +40 °C |
Additional fee