
Kısa sürede en iyi ölçüm tekrarlanabilirliği

Evrensel uç şekli

Çevresel koşulların doğrudan tartım odasında ölçülmesi
Gerçek zamanlı titreşim ölçümü

Kompakt tasarım

Kütle standartlarını ayarlamak için dahili asistan

UMA 1000.5Y Otomatik kütle komparatör
⤢
ø48mm⤢
ø20mm⤢
ø20mm⤢
ø21mm⤢
ø30mm





| E0 kalibrasyon aralığı | 10 – 1000 g * |
| E1 kalibrasyon aralığı | 10 – 1000 g |
| E2 kalibrasyon aralığı | 10 – 1000 g |
| F1 kalibrasyon aralığı | 10 – 1000 g |
| F2 kalibrasyon aralığı | 10 – 1000 g |
| Maksimum yük [Max] | 1060 g |
| Okuma içinğruluğu [d] | 0,005 mg |
| Standart tekrarlanabilirlik [Max] | 12 µg |
| Standart tekrarlanabilirlik [Maks. %5] | 8 µg |
| Permissible repeatability | 20 µg |
| Doğrusallık | ±0,1 mg |
| Eksantriklik (test edilmiş yük) | 0 mg |
| Elektrik kompanzasyon aralığı | -10 g – +60 g |
| Kararlılık süresi | 30 s |
| Ayarlama | dahili (otomatik) |
| Display | 10″ grafik renkli dokunmatik |
| Tartım kefesi boyutları | ø48 mm |
| Weighing device dimensions | 700×585×720 mm |
| Kontrol cihazı boyutları | 460×250×195 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 1200×1000×1200 mm |
| Net ağırlık | 116 kg |
| Brüt ağırlık | 206 kg |
| Ek ağırlıklar | dahili (otomatik) |
| Harici ek ağırlıklar | - |
| Magazine | 18 |
| Haberleşme arayüzü | 2×USB-A, USB-C, RS 232 (COM3), HDMI, Ethernet, Wi-Fi®, Hotspot |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Çalıştırma sıcaklığı | +15 – +30 °C |
| Çalışma sıcaklığı değişim hızı | ±0,5 °C / 12 h (±0,3 °C / 4 h) |
| Atmosferik nem | 40% – 60% |
| Atmosferik nem değişim hızı | ±5% / 12 h (3% / 4 h) |