MPS.M.5100/10000.Y Tartım Modülü
Radwag Terazileri İleri Tartım Teknolojileri
Selected language Türkiye
This image is for reference only.
Ürün kodu: WX-016-1004
Max: 5100 / 10000gd: 0,01 / 0,05g
 ø100mm
expand_more
Max: 3300gd: 10mg
 ø100mm
Max: 6300gd: 10mg
 ø100mm
Modelleri seç:
MPS.M.3300.Y Tartım Modülü
MPS.M.6300.Y Tartım Modülü
  • Kompakt boyut
  • Dahili kalibrasyon
1
kg
Okuma içinğruluğu [d]
0,01 / 0,05
Ayarlama
dahili
Haberleşme arayüzü
RS232, Ethernet TCP/IP
Opsiyonel arayüzler
RS485, 2 IN/2 OUT
Güç kaynağı
Adaptör: 100 – 240V AC 50/60Hz 0,6A; 12V DC 1,2A Modül: 12V DC
Atmosferik nem
40% – 80%