MPS.M.5100/10000.R2 Tartım Modülü
Radwag Terazileri İleri Tartım Teknolojileri
Selected language Türkiye
This image is for reference only.
Ürün kodu: WX-016-1003
Max: 5100 / 10000gd: 0,01 / 0,05g
 ø100mm
expand_more
Max: 3300gd: 10mg
 ø100mm
Max: 6300gd: 10mg
 ø100mm
Modelleri seç:
MPS.M.3300.R2 Tartım Modülü
MPS.M.6300.R2 Tartım Modülü
  • Kompakt boyut
  • R-Panel PC yazılımı ile uyumluluk
  • R-Panel tartım terminali ile uyumlu
  • Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir tartım kefesi
  • Dahili kalibrasyon
MPS.M tartım modülü ne ile uyumludur?
Önerilen aksesuarlar:
  • R-Panel yazılımı
  • Tartım terminali R
  • Splitter PT0487
  • P0108.5 kablosu
RS232 kablosu 5 m uzunluğunda; bilgisayar - modül.
Ön yük
1000
Ayarlama
dahili
Haberleşme arayüzü
RS232
Güç kaynağı
Adaptör: 100 – 240V AC 50/60Hz 0,6A; 12V DC 1,2A Modül: 12V DC
Atmosferik nem
40% – 80%