MPS.M.5100/10000.R1 Tartım Modülü
Radwag Terazileri İleri Tartım Teknolojileri
Selected language Türkiye
This image is for reference only.
Ürün kodu: WX-016-1002
Modeli değiştirin (3)
done
Max: 5100 / 10000gd: 0,01 / 0,05g
 ø100mm
expand_more
Max: 3300gd: 10mg
 ø100mm
Max: 6300gd: 10mg
 ø100mm
Maksimum yük [Max]: 5100 / 10000 g
Okuma doğruluğu [d]: 0,01 / 0,05 g
close
Modelleri seç:
MPS.M.3300.R1 Tartım Modülü
MPS.M.6300.R1 Tartım Modülü
Select all
Bakış
İndirme
Genel Açıklama
RADWAG'ın tescilli
MONO
BLOCK®
MPS.M tartım modülü - uygulamalar
Setin içinde ne var?
  • Standart tavalı modül
  • Güç kaynağı
  • P0108 - RS232 kablosu; bilgisayar - modül.
MPS.M tartım modülü - avantajları nelerdir?
  • Kompakt boyut
  • R-Panel PC yazılımı ile uyumluluk
  • R-Panel tartım terminali ile uyumlu
  • Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir tartım kefesi
MPS.M tartım modülü ne ile uyumludur?
Önerilen aksesuarlar:
  • R-Panel yazılımı
  • Tartım terminali R
  • Splitter PT0487
  • P0108.5 kablosu
RS232 kablosu 5 m uzunluğunda; bilgisayar - modül.
Teknik Veriler
Maksimum yük [Max]
5100 / 10000
g
Ön yük
1000
g
Okuma içinğruluğu [d]
Tekrarlanabilirlik
Doğrusallık
mg
Güç açıldıktan sonra ısınma süresi
1
h
Kararlılık süresi
2
s
Ayarlama
harici
IP Sınıfı
IP 43
Dava
aluminum
Tartım kefesi
aluminum
Haberleşme arayüzü
RS232
Güç kaynağı
Adaptör: 100 – 240V AC 50/60Hz 0,6A; 12V DC 1,2A Modül: 12V DC
Çalıştırma sıcaklığı
°C
Atmosferik nem
40% – 80%