Terazi ve APP serisi karşılaştırıcılar için titreşim önleyici masa.
Doğrudan alçak çelik yapı üzerine yerleştirilmiş masif granit blok.
Karşılaştırıcıyla çalışmak için, tüm masayı kaplayan rüzgârlık vardır.
SA/APP/C - APP terazi ve karşılatırıcılar için vibrasyon önleyici masa
| Konstrüksiyon | toz kaplı çelik St3S |
| Load-bearing capacity | 150 kg |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 710×470×225 mm |
| Net ağırlık | 128 kg |
| Brüt ağırlık | 142 kg |
| Uzunluk | 710 mm |
| En | 470 mm |
| Yükseklik | 225 mm |