
HX7.4 H/Z
Göstergenin bilgi sistemi çok sayıda veritabanına:
- kullanıcılar,
- ürünler,
- ağırlıklar,
- paketleme,
- formülasyonlar,
- müşteriler
- ve saklanan veri güvenliğini garanti eden ALIBI hafızasına dayanmaktadır.
HX7.4.6000.H9/Z Paslanmaz Çelik Yer Kantarı, Zemin İçi
⤢
1500×1500mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1200mm⤢
1500×1500mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1500mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1500mm⤢
1200×1200mm⤢
1500×1500mm⤢
1500×2000mm⤢
800×800mm⤢
1500×2000mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1500mm⤢
1200×1200mm⤢
1500×1500mm⤢
1500×2000mm⤢
1200×1500mm⤢
1200×1200mm⤢
1500×1500mm⤢
1500×2000mm
| Maksimum yük [Max] | 6000 kg |
| Minimum yük [Min] | 40 kg |
| Okuma içinğruluğu [d] | 2 kg |
| Yasallaştırma birimi [e] | 2 kg |
| Dara aralığı | -6000 kg |
| Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet | 1 kg |
| OIML sınıfı | III |
| Display | 7” grafik renkli |
| Kablo uzunluğu | 3 m |
| Tartım kefesi boyutları | 1500×1500 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 1700×1700×550 mm |
| Net ağırlık | 316,7 kg |
| Brüt ağırlık | 361,3 kg |
| IP Sınıfı | IP 66 / 69 konstrüksiyon, IP 66 / 67 terminal |
| Klavye | diyafram |
| Konstrüksiyon | Paslanmaz çelik AISI304 |
| Haberleşme arayüzü | RS232, USB-A, 4IN, 4OUT, Ethernet, Modbus TCP/IP |
| Opsiyonel arayüzler | USB (M12 4P), RS485, RS232, Profibus (Dp SLAVE), PROFINET (RJ45), EtherNet/IP (RJ45), 12 IN / 12 OUT, 4-20mA, 0-10V |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Maksimum güç tüketimi | 25 W |
| Opsiyonel güç kaynağı | 12 – 24 V DC |
| Çalıştırma sıcaklığı | -10 – +40 °C |
| Depolama sıcaklığı | -10 – +50 °C |
| Atmosferik nem | 10% – 80% RH yoğunlaşma yok |
| İndikatör | PUE HX7 |
| Düğme sayısı | 22 |
| Maksimum platform sayısı | 2 |
Additional fee