Çok Fonksiyonlu Terazi HX7 HR

HX7 HR

Arabirimlerinin
Bağlantı parçasını kullanarak, göstergeyi herhangi bir düz yatay yüzeye yerleştirebilir veya eğim ayarını ihtiyacınıza göre ayarlayarak duvara sabitleyebilirsiniz.

HX7.30.HR4 Çok Fonksiyonlu Terazi
⤢
500×500mm⤢
250×300mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
600×600mm⤢
250×300mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
600×600mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
600×600mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
410×410mm


| Maksimum yük [Max] | 30 kg |
| Minimum yük [Min] | 200 g |
| Okuma içinğruluğu [d] | 10 g |
| Yasallaştırma birimi [e] | 10 g |
| Dara aralığı | -30 kg |
| Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet | 1 g |
| OIML sınıfı | III |
| Display | 7” grafik renkli |
| Tartım kefesi boyutları | 500×500 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 610×610×550 mm |
| Net ağırlık | 20,8 kg |
| Brüt ağırlık | 25,1 kg |
| IP Sınıfı | IP 66 / 67 / 69 konstrüksiyon, IP 68 / 69 gerinim ölçer, IP 66 / 67 / 69 terminal |
| Klavye | diyafram |
| Konstrüksiyon | Paslanmaz çelik AISI316 |
| Tartım kefesi | Paslanmaz çelik AISI316 |
| Haberleşme arayüzü | RS232, USB-A, 4IN, 4OUT, Ethernet, Modbus TCP/IP |
| Opsiyonel arayüzler | USB (M12 4P), RS485, RS232, Profibus (Dp SLAVE), PROFINET (RJ45), EtherNet/IP (RJ45), 12 IN / 12 OUT, 4-20mA, 0-10V |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Maksimum güç tüketimi | 25 W |
| Opsiyonel güç kaynağı | 12 – 24 V DC |
| Çalıştırma sıcaklığı | -10 – +40 °C |
| Depolama sıcaklığı | -10 – +50 °C |
| Atmosferik nem | 10% – 80% RH yoğunlaşma yok |
| İndikatör | PUE HX7 |
| Düğme sayısı | 22 |
| Maksimum platform sayısı | 2 |
Additional fee