
Potansiyeli en iyi şekilde değerlendirin

Kolay ve keyifli
Tutucu, terminalin herhangi bir düz yatay yüzeye yerleştirilmesini veya eğim açısı ayarlanabilir şekilde duvara vidalanmasını sağlar.

Çeliğin Gücü
Sadece tartım değil

HX7.30.H3/5 Çok Fonksiyonlu Terazi
⤢
400×600mm⤢
150×200mm⤢
150×200mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
150×200mm⤢
250×300mm⤢
150×200mm⤢
410×410mm⤢
250×300mm⤢
600×600mm⤢
150×200mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
410×410mm⤢
500×500mm⤢
600×600mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
600×600mm⤢
800×800mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
800×800mm⤢
600×600mm⤢
800×800mm



| Maksimum yük [Max] | 30 kg |
| Minimum yük [Min] | 200 g |
| Okuma içinğruluğu [d] | 10 g |
| Yasallaştırma birimi [e] | 10 g |
| Dara aralığı | -30 kg |
| Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet | 1 g |
| OIML sınıfı | III |
| Display | 7” grafik renkli |
| Tartım kefesi boyutları | 400×600 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 490×680×450 mm |
| Net ağırlık | 22 kg |
| Brüt ağırlık | 26,3 kg |
| IP Sınıfı | IP 66 / 67 konstrüksiyon, IP 66 / 67 terminal |
| Klavye | diyafram |
| Konstrüksiyon | Paslanmaz çelik AISI304 |
| Tartım kefesi | Paslanmaz çelik AISI304 |
| Haberleşme arayüzü | RS232, USB-A, 4IN, 4OUT, Ethernet, Modbus TCP/IP |
| Opsiyonel arayüzler | USB (M12 4P), RS485, RS232, Profibus (Dp SLAVE), PROFINET (RJ45), EtherNet/IP (RJ45), 12 IN / 12 OUT, 4-20mA, 0-10V |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Maksimum güç tüketimi | 25 W |
| Opsiyonel güç kaynağı | 12 – 24 V DC |
| Çalıştırma sıcaklığı | -10 – +40 °C |
| Depolama sıcaklığı | -10 – +50 °C |
| Atmosferik nem | 10% – 80% RH yoğunlaşma yok |
| İndikatör | PUE HX7 |
| Düğme sayısı | 22 |
| Maksimum platform sayısı | 2 |
Additional fee