
Potansiyeli en iyi şekilde değerlendirin

Kolay ve keyifli
Tutucu, terminalin herhangi bir düz yatay yüzeye yerleştirilmesini veya eğim açısı ayarlanabilir şekilde duvara vidalanmasını sağlar.

Çeliğin Gücü
Sadece tartım değil

HX7.15.H5 Çok Fonksiyonlu Terazi
⤢
600×600mm⤢
150×200mm⤢
150×200mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
150×200mm⤢
250×300mm⤢
150×200mm⤢
410×410mm⤢
250×300mm⤢
150×200mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
600×600mm⤢
250×300mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
600×600mm⤢
800×800mm⤢
410×410mm⤢
400×600mm⤢
500×500mm⤢
800×800mm⤢
600×600mm⤢
800×800mm



| Maksimum yük [Max] | 15 kg |
| Minimum yük [Min] | 100 g |
| Okuma içinğruluğu [d] | 5 g |
| Yasallaştırma birimi [e] | 5 g |
| Dara aralığı | -15 kg |
| Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet | 0,5 g |
| OIML sınıfı | III |
| Display | 7” grafik renkli |
| Tartım kefesi boyutları | 600×600 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 710×710×550 mm |
| Net ağırlık | 23,4 kg |
| Brüt ağırlık | 28,2 kg |
| IP Sınıfı | IP 66 / 67 konstrüksiyon, IP 66 / 67 terminal |
| Klavye | diyafram |
| Konstrüksiyon | Paslanmaz çelik AISI304 |
| Tartım kefesi | Paslanmaz çelik AISI304 |
| Haberleşme arayüzü | RS232, USB-A, 4IN, 4OUT, Ethernet, Modbus TCP/IP |
| Opsiyonel arayüzler | USB (M12 4P), RS485, RS232, Profibus (Dp SLAVE), PROFINET (RJ45), EtherNet/IP (RJ45), 12 IN / 12 OUT, 4-20mA, 0-10V |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Maksimum güç tüketimi | 25 W |
| Opsiyonel güç kaynağı | 12 – 24 V DC |
| Çalıştırma sıcaklığı | -10 – +40 °C |
| Depolama sıcaklığı | -10 – +50 °C |
| Atmosferik nem | 10% – 80% RH yoğunlaşma yok |
| İndikatör | PUE HX7 |
| Düğme sayısı | 22 |
| Maksimum platform sayısı | 2 |
Additional fee