HX5.EX-1.15.F1 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
Radwag Terazileri İleri Tartım Teknolojileri
Selected language Türkiye
This image is for reference only.
Ürün kodu: WW-006-0004
Modeli değiştirin (15)
doneexpand_more
Maksimum yük [Max]: 15 kg
Okuma doğruluğu [d]: 5 g
close
Modelleri seç:
HX5.EX-1.3.F1 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.6.F1 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.15.C2 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.15.C3 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.30.C2 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.30.C3 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.30.F1 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.60.C2 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.60.C3 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.150.C2 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.150.C3 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.300.C3 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
HX5.EX-1.300.C2 Tek Yük Hücreli Platform Terazi
Select all
Bakış
İndirme
Genel Açıklama
Güç kaynağı tipleri:
Teknik Veriler
Maksimum yük [Max]
15
kg
Minimum yük [Min]
100
g
Okuma içinğruluğu [d]
5
g
Yasallaştırma birimi [e]
5
Dara aralığı
-15
kg
OIML sınıfı
III
Display
5” grafik renkli
Kablo uzunluğu
1
m
Tartım kefesi boyutları
300×300
mm
Ambalaj boyutları G x D x Y
390×640×390
mm
Net ağırlık
12,3
Brüt ağırlık
IP Sınıfı
IP 65 konstrüksiyon, IP 66 / 68 terminal
Sertifikasyon ATEX
II 2G Ex ib IIB T4 Gb
Sertifikasyon IECEx
Ex ic IIB T4 Gc
Konstrüksiyon
toz kaplı çelik St3S
Tartım kefesi
Paslanmaz çelik AISI304
Haberleşme arayüzü
2×RS232, RS485
Güç kaynağı
100 – 240 V AC 50/60 Hz
Maksimum güç tüketimi
15 W
Çalıştırma sıcaklığı
°C
Atmosferik nem
10% – 85% RH yoğunlaşma yok