
Kısa sürede en iyi ölçüm tekrarlanabilirliği

Evrensel uç şekli

Çevresel koşulların doğrudan tartım odasında ölçülmesi
Gerçek zamanlı titreşim ölçümü

Kompakt tasarım

Kütle standartlarını ayarlamak için dahili asistan

UMA 5.5Y Otomatik kütle komparatör
⤢
ø20mm⤢
ø20mm⤢
ø21mm⤢
ø30mm⤢
ø48mm





| E0 kalibrasyon aralığı | 1 mg – 5 g * |
| E1 kalibrasyon aralığı | 1 mg – 5 g |
| E2 kalibrasyon aralığı | 1 mg – 5 g |
| F1 kalibrasyon aralığı | 1 mg – 5 g |
| F2 kalibrasyon aralığı | 1 mg – 5 g |
| Maksimum yük [Max] | 6,1 g |
| Okuma içinğruluğu [d] | 0,0001 mg |
| Standart tekrarlanabilirlik [Max] | 0,4 µg |
| Standart tekrarlanabilirlik [Maks. %5] | 0,2 µg |
| Permissible repeatability | 0,6 µg |
| Doğrusallık | ±3 µg |
| Eksantriklik (test edilmiş yük) | 0 µg |
| Elektrik kompanzasyon aralığı | 0 – +6,1 g |
| Kararlılık süresi | 30 s |
| Ayarlama | dahili (otomatik) |
| Display | 10″ grafik renkli dokunmatik |
| Tartım kefesi boyutları | ø20 mm |
| Weighing device dimensions | 950×590×540 mm |
| Kontrol cihazı boyutları | 460×250×195 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 1200×800×1281 mm |
| Net ağırlık | 102,5 kg |
| Brüt ağırlık | 183,5 kg |
| Ek ağırlıklar | dahili (otomatik) |
| Dahili ek ağırlıklar | - |
| Harici ek ağırlıklar | - |
| Magazine | 36 |
| Haberleşme arayüzü | 2×USB-A, USB-C, RS 232 (COM3), HDMI, Ethernet, Wi-Fi®, Hotspot |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Çalıştırma sıcaklığı | +15 – +30 °C |
| Çalışma sıcaklığı değişim hızı | ±0,5 °C / 12 h (±0,3 °C / 4 h) |
| Atmosferik nem | 40% – 60% |
| Atmosferik nem değişim hızı | ±5% / 12 h (3% / 4 h) |