AVK-1000.5Y.CP Otomatik sabit basınçlı kütle komparatör
Radwag Terazileri İleri Tartım Teknolojileri
Selected language Türkiye
This image is for reference only.
Ürün kodu: WL-417-0004
Modeli değiştirin (3)
doneexpand_more
Max: 1002gd: 0,1µg
 ø100mm
Max: 1002gd: 0,1µg
 ø100mm
Maksimum yük [Max]: 1002 g
Okuma doğruluğu [d]: 0,1 µg
close
Modelleri seç:
AVK 1000.5Y Otomatik vakum kütle komparatör
AVK 1000.5Y.LLS Otomatik vakum kütle komparatör
Select all
Bakış
İndirme
Genel Açıklama
AVK-1000.5Y.CP karşılaştırıcının ana özellikleri
6 konumlu standart mağaza
Kendi kendini merkezleyen asılı terazi
Termohigrobarometre
Granit tablalı titreşim önleyici masa
Kararlı çalışma koşulları
Vizör
Operatörün ölçüm odasının içini açmak zorunda kalmadan gözlemlemesini sağlar.
Çok yönlülük
Modern kontrol
Yenilikçi 5Y terminalimiz olmasaydı tüm bunlar işe yaramazdı.
10 inç ekran
Daha büyük bir ekran - 10” - tek bir yerde daha fazla bilgi anlamına gelir. 5Y terminalinde 3 adede kadar ekran, widget'lar, grafikler, durumlar, notlar, kullanışlı ölçüm geçmişi göreceksiniz. Ayrıca, 5Y terminali 2 x USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet ve Wi-Fi® gibi bir dizi iletişim arayüzüyle donatılmıştır.
Önce güvenlik
* RFID ISO/IEC 14443 Tip A, 13,56 MHz
Wi-Fi® is a registered trademark of Wi-Fi Alliance®.
Teknik Veriler
E0 kalibrasyon aralığı
100 g – 1 kg *
E1 kalibrasyon aralığı
100 g – 1 kg
E2 kalibrasyon aralığı
F1 kalibrasyon aralığı
F2 kalibrasyon aralığı
Maksimum yük [Max]
1002
g
Okuma içinğruluğu [d]
0,1
µg
Standart tekrarlanabilirlik [Max]
1,5
Standart tekrarlanabilirlik [Maks. %5]
1
Permissible repeatability
2
Doğrusallık
±2
Elektrik kompanzasyon aralığı
-1 g – +2 g
Kararlılık süresi
60
s
Ayarlama
dahili / harici
Display
10″ grafik renkli dokunmatik
Tartım kefesi boyutları
ø100
mm
Vakum odacığı boyutları
965×745×1150
mm
Basınç aralığı
sabit
Object diameters
silindirik ø (22 – 95)x110; küre şeklinde ø (40 – 100)
Weighing device dimensions
Kontrol cihazı boyutları
Net ağırlık (without table)
250
kg
Net ağırlık (with table)
650
kg
Harici ek ağırlıklar
500 g, 800 g, 900 g
Magazine
6
Haberleşme arayüzü
2×USB-A, USB-C, RS 232 (COM3), HDMI, Ethernet, Wi-Fi®, Hotspot
Güç kaynağı
100 – 240 V AC 50/60 Hz
Çalıştırma sıcaklığı
°C
Çalışma sıcaklığı değişim hızı
±0,1 °C / 12 h
Atmosferik nem
45% – 60%
Atmosferik nem değişim hızı
±2% / 4 h