AK-4.10000.5Y 自動マスコンパレータ
Selected language Japanese (日本語)
This image is for reference only.
製品コード: WL-413-0021
モデルを変更する (7)
done
Max: 10,1kgd: 0,01mg
 ø100mm
expand_more
Max: 1,02kgd: 0,001mg
 ø50mm
Max: 1,02kgd: 0,005mg
 ø50mm
Max: 2,05kgd: 0,01mg
 ø75mm
Max: 5,05kgd: 0,01mg
 ø75mm
Max: 110gd: 0,1µg
 ø24mm
Max: 110gd: 0,001mg
 ø24mm