
Ağır yüklerin stabil tartımı
Ek ücret karşılığında çift aralıklı tartım versiyonu mevcuttur.

Dahili batarya sayesinde mobil kullanım
Pil ile çalıştırma özelliği standart olarak sunulmaktadır.
C315.4.60.C6 Yer kantarı
⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1200mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
1200×1200mm⤢
1200×1500mm⤢
1500×1500mm⤢
1200×1200mm⤢
1200×1500mm⤢
1500×1500mm⤢
800×800mm⤢
1000×1000mm⤢
1500×1500mm⤢
1200×1200mm⤢
1200×1500mm⤢
1500×1500mm

| Maksimum yük [Max] | 60 kg |
| Minimum yük [Min] | 0,4 kg |
| Okuma içinğruluğu [d] | 0,02 kg |
| Yasallaştırma birimi [e] | 0,02 kg |
| Dara aralığı | -60 kg |
| Ticari amaçla kullanılmayan terazi için maksimum hassasiyet | 20 g |
| OIML sınıfı | III |
| Display | 4,3” LCD (aydınlatma ile) |
| Kablo uzunluğu | 3 m |
| Tartım kefesi boyutları | 800×800 mm |
| Tartım platformunun yüksekliği | 116 ± 6 mm |
| Ambalaj boyutları G x D x Y | 900×900×500 mm |
| Göstergeli terazi kütlesi | 55 kg |
| IP Sınıfı | IP 65 konstrüksiyon, IP 67 gerinim ölçer, IP 43 terminal |
| Haberleşme arayüzü | RS232 |
| Opsiyonel arayüzler | RS232 |
| Güç kaynağı | 100 – 240 V AC 50/60 Hz + batarya |
| Maksimum güç tüketimi | 5 W |
| Batarya ile çalışma süresi | max 8h |
| Çalıştırma sıcaklığı | -10 – +40 °C |
| Atmosferik nem | 10% – 85% RH yoğunlaşma yok |
Additional fee